Dziesmusvētku skola – Haralda Medņa kultūrizglītības centrs

Kultūras, izziņas un radošuma centrs visa vecuma interesentiem, izglītojot sabiedrību un vairojot izpratni par Dziesmusvētku mantojumu un to nozīmi.

Dalīties
Muzejā var iepazīties ar Haralda Medņa dzīvi, iespaidiem un iedvesmas avotiem, mīlestību pret dziesmu, kā arī sajust Dziesmu svētku burvību, klausīties kora dziesmu repertuāru, izmēģināt diriģēšanas prasmi un iejusties diriģenta tēlā, atskatīties uz Dziesmu svētku vēsturi
Muzejs ir interesants jebkura vecuma apmeklētājam, arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
Muzejs piemērots nelielu grupu apmeklējumam.
Dziesmusvētku skola ir vieta, kur uzzināt un, galvenokārt, sajust to, kas ir Dziesmusvētki, kā tie veidojušies un attīstījušies Latvijā, iepazīstot Dziesmusvētku repertuāru, šo svētku vērtības un tradīcijas. Vienā no ekspozīcijas telpām atrodas arī “Dziesmusvētku skapis”, kur apkopoti Dziesmu svētku materiāli, atmiņas un dziesmas.
Kultūrizglītības centrs iekārtots atjaunotajās Haralda Medņa dzimtas mājās “Dzintari”, kas celtas 1931. gadā. Ekspozīcija balstās uz arhitekta Austra Mailīša izstrādāto interjera un ekspozīcijas projektu, H. Medņa mammas istabā atjaunota maizes krāsns un iekārtots saimes galds. Labiekārtota dzimtas māju pagalma teritorija.

Darba laiks

P: brīvs
O, T, Sv: pēc iepriekšēja pieteikuma
C, Pk, S: 10.00 – 17.00