Jaun-Ieviņas – bioloģiskā saimniecība un viesu māja

Jau trešo gadsimtu netālu no Raunas saimnieko ģimene trīs paaudzēs, kas uzņem viesus, apkopj zemi un ražo bioloģiskus lauku labumus! Samaksu par pakalpojumiem var veikt tikai skaidrā naudā.

Dalīties
Viesību māja atrodas iekopta dīķa krastā ainaviskas dabas ielokā. Saimniecībā mājo savvaļas zirgi un govis, ir putnu dārzs ar 12 dažādu mājputnu šķirnēm. Var peldēties, kā arī makšķerēt.
Uldis un Ineta Rudzīši jau ilgus gadus attīsta bioloģisko lauksaimniecību, gatavojot dažādus ekoloģiskus produktus, viņiem palīdz bērni Marta un Matīss, kamēr vectētiņš Jānis kopj bišu dravas. Par Rudzīšu ģimeni vairāk lasiet sadaļā "Cilvēkstāsti."
Uz vietas saimniecībā, gan apmetoties, gan iepriekš piesakoties, iespējams iegādāties saimniecībā ražoto produkciju - ābolu čipsus, sulas, cidoniju sukādes, marmelādi, sīrupu, cidonijas sīrupā, bioloģiskās olas, medu, dārzeņus, liepziedu tēju, lielās lauku pupas u.c. bioloģiski ražotus produktus.
Vieta piemērota dažādu vecumu apmeklētājiem. Ir dārzs ar bērnu rotaļu laukumu un šupolēm, iespēja vizināties ar ūdens velosipēdu.
Iespējams izguldīt līdz 35 cilvēkiem. Ar viesu māju jāsazinās iepriekš, lai noskaidrotu iespējas un ierobežojumus.
Koka viesu namā iieejamas plašas apmešanās iespējas - vairāki divvietīgi numuri (ar 1 vai 2 gultām), trīsvietīgs ekonomiskās klases numurs, kā arī desmitvietīgs kopmītņu tipa numurs. Viesu mājā atrodas pirts un masāžas vanna. Piedāvājumā arī telšu vietas.
Viesību mājas pirmajā stāvā ir kamīnzāle svinību rīkošanai līdz 40 personām.
Pirts procedūru cienītājiem iespēja nopērties liepas koka pirtiņā un izbaudīt masāžas vannas ūdens priekus. Piedāvājumā arī pirtnieka pakalpojumi, kas var iepazīstināt ar veselības un skaistuma atgūšanas noslēpumiem.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.