Zelta Krogs – slēpošanas trases

Veidojot savienojumus ar Vanagkalna un Krepšēnu trasēm ap 50 km garumā (un pagaidām esot atvērtam ar savu ekipējumu), noteikti var piekrist “Zelta Kroga” saimniekam Jānim Melbārdim, kurš uzskata, ka vairs nav jābrauc uz Lapzemi – jo tā ir tepat Piebalgā!

Dalīties
Trases īpaši ierīkotas iespaidīgam dabas baudījumam, tās ved pa pļavu līkločiem, vijas garām skaistām lauku sētām un ezeriem, pāri ainaviskiem pakalniem un cauri pasakainiem mežiem.
Pieejamas 4 dažādas trases ar kopējo garumu ap 35km, un to izmantošana šobrīd ir uz ziedojuma principa:1. Zeltiņu cilpas 9km trase (slidsolis un klasika) ātruma un azarta cienītājiem - trases kvalitāte allaž ir lieliska, ja vien vējš to neaizpūš ciet;2. Jānēnu-Brektu 15km aplis (klasika) - Piebalgas unikālās ainavas krāšņums ar vērienu un Zelta Kroga lepnums, kas ir obligātā programma katram klasikas cienītājam;3. Lielcebuļu-Bricu ezera 5km Backcountry aplis (klasika) - klusums, romantika un dabas mežonība.4. Telviešu-Purva 6km Backcountry aplis (klasika) - ļoti daudzveidīga ainava gan ar pakalniem, gan mežiem, gan lauku sētām.Abi Backcountry apļi vairāk paredzēti nesteidzīgai dabas baudīšanai bez sportiskām ambīcijām, jo klasikas sliede ievilkta bez speciāli blietēta un līdzināta pamata.
Vieta piemērota neierobežotam cilvēku skaitam. Ekipējums netiek nodrošināts.
Vieta izcili piemērota ziemas sezonai.

Darba laiks

Vieta atvērta sniegotajā sezonā un vienmēr pieejama gaišajā diennakts laikā.