Vēķi – kempings un kāzu vieta

Ja kārojas ne vien savienības svinēšanu, bet arī atpūtu brīnišķīgā un iekoptā stūrītī Amatciemā, Vēķi ir pareizā izvēle!

Dalīties
Vēķi no visiem leņķiem ir kā pasta kartiņa – bezgala daudz skaistu ainavu. Vietu var izīrēt dažāda veida fotosesiju organizēšanai.
Aļģis un Ligita ir Vēķu saimnieki, sirds un dvēsele jau vairāk kā 20 gadus. Ligita dievina puķes un rada skaistumu sev visapkārt. Aļģim ir zelta rokas, kuras viņš liek lietā koka apstrādē. Kopā viņi pārbūra Vēķus – no pussabrukušas krūmiem ieskaustas būdiņas, uz mājīgu pasaku namiņu. Vairāk par Ligitu un Aļģi lasiet sadaļā "Cilvēkstāsti".
Iespējams īrēt telšu vietas. Klientiem ir pieejama elektrība, ugunskura vieta, grils, malka, piknika galds, sausā tualete, dzeramais ūdens, laiva un pāris SUP dēļu.
Vēķu ezera krasti ir izcila vieta, kur iestūrēt laulības ostā. Vēķos var uzņemt aptuveni 100 cilvēkus. Ir terase ar jumtu un skatu uz ezeru, piemērota pēcceremonijas notikumiem. Katrā nedēļas nogalē tiek uzņemtas tikai vienas kāzas.Ja ir vēlme nosvinēt ne tikai ceremoniju, bet visas kāzas, iespējams uzņemt līdz 20 cilvēkiem Vēķu terasē zem jumta. Naktsmājas netiek piedāvātas.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.