Springšļu dzirnavas – svinību komplekss

Ja meklējat vietu kāzu vai jubileju svinībām, šīs ievērojamās un atjaunotās dzirnavas, kur saglabāti gan autentiskie baļķi, gan akmens mūri, ir nolaidušās ainaviskas dabas ielokā un gatavas jūs uzņemt karaliskos apstākļos!

Dalīties
Dzirnavas atrodas brīnišķīgā teritorijā ar dīķi, kā arī takām; viena no tām ved uz senu, ainvisku aizsprostu.
Iespējams nodrošināt guļvietas vismaz 100 pasākuma viesiem.
Springšļu dzirnavu viesnīcas 4 stāvos ir 20 numuri ar visām viesnīcas ērtībām t.sk. numurs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, 13 numuri ar visām ērtībām, 6 numuri ar daļējām ērtībām (koplietošanas duša) un VIP divistabu numurs ar vannu īpašiem viesiem. Ir 3 gultiņas pavisam mazajiem viesiem (redeļu un ceļojuma) un divas pusaudžu gultas. Viesiem gulēšana uz matračiem netiek piedāvāta.
Pasākumiem bez naktsmītnēm piedāvā arī plašu, gaišu svinību zāli ar apaļiem, taisnstūra banketa galdiem, galdautiem un salvetēm līdz 120 viesiem, kamīnzāli līdz 30 viesiem mazākām svinībām, kā arī relaksācijas zonu ar lauku pirti. Ir arī telšu vietas.Kāzu, svinību, semināru un konferenču un citu pasākumu ēdināšanu nodrošina praksē pārbaudīti sadarbības partneri –ēdināšanas pakalpjumu sniedzēji – katrai gaumei un budžetam.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.