Rēķu Kalns – sporta un atpūtas komplekss

Šeit jūs varēsiet aizmirst par pilsētas burzmu, izbaudīt lauku vidi, ļaut ķermenim sazemēties ar dabu un lūkoties pār koku galotnēm no Rēķu kalna virsotnes.

Dalīties
Rēķu kalna teritorija ir skaisti iekopta, apkārt sporta un atpūtas kompleksam ir gleznaina, neliela reljefa mežu un lauku ainava. Vasarās iespēja pavadīt laiku pie ūdens, patīkama vieta pastaigām.
Rēķu kalnā izbaudīsiet lielisku, platu nogāzi, kas piemērota kā iesācējiem, tā pieredzējušiem slēpotājiem. Slēpošanas trase aprīkota ar itāļu firmas "Leitner" bugeļtipa pacēlāju. Trases garums - 380m, augstumu platība - 60m. Pieejama inventāra īre, norēķini ar karti pagaidām nav pieejami.Vasarā teritorijā piedāvājumā futbola un volejbola laukumi, neliela velosipēdu noma.
Vieta lieliski piemērota bērniem un ģimenēm, it sevišķi ziemas sezonā.
Kompleksā var nakšņot līdz pat 120 cilvēkiem, sniega nogāzi iespējams apmeklēt lielam cilvēku skaitam.
Viesnīcās Lavanda un Ēdelveiss kopumā ir 20 labiekārtoti numuriņi - gan vienvietīgi, gan divvietīgi, ir ģimenes numuriņi, trīs istabu apartamenti un mansards. Papildus piedāvājumā atpūta pie ūdens, krievu pirts.
Piedāvumā svinību vietas līdz 60 cilvēkiem banketu zālē vai līdz 150 cilvēkiem vasarā āra terasē. Tiek nodrošinātas ne tikai svinību telpas, bet arī klāti galdi, telpu dekorēšana, iespējas veikt kāzu ceremoniju skaistajā kompleksa teritorijā. Iespējama arī visa teritorijas īre bez papildpakalpojumiem.
Sniegotajā sezonā bāzē pieejama sniega nogāze un inventāra noma. Ziemā pieejamas svinību telpas līdz 60 personām.

Darba laiks

Sniegotajā sezonā:
S: 10.00 – 22.00
Sv: 10.00 – 20.00 (sekojiet aktuālajām darbalaika izmaiņām sociālajos medijos).
Vasarā apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.