Savvaļa

“Savvaļa” ir procesuāls notikums – bezmaksas izstāde mežonīgā teritorijā starp Dūķiem un Jaundrustiem, bez darba laika un pieskatītājiem, tā ir izveidota kā pieredze, kurā var iegremdēties gan 15 minūtēs, gan uzkavēties nedēļas garumā.

Dalīties
Savvaļa atrodas teritorijā ap mākslinieka Andra Eglīša darbnīcu un ietver plašu dabas zonu ar mežiem, pļavām, purviem un ezeriem, kuru vidū izvietoti neskaitāmi, pārsvarā lēnām zūdoši mākslas darbi. Lielākā daļa no teritorijas ir iekopta tiktāl, lai neizbojātu dabas mežonīgo "dabu". Entuziasti var nakšņo teltī, mašīnā vai zem klajas debess turpat uz vietas teritorijā.
Izstādes teritorija ir pieejama, droša un interesanta bērniem. Tā kā dabas zona ir ļoti plaša, aicinām izvērtēt, cik no pieejamā klāsta ir pa spēkam jūsu ģimenei.
Teritorija pieejama plašam apmeklētāju skaitam, tās tuvumā ir neliela autostāvieta, kas būs ērta arī vienam autobusam.
Teritorijā atrodami vairāki desmiti darbu, ko veidojuši mākslinieki no Baltijas valstīm, galvenokārt Latvijas. Mākslinieku darbi izvietoti īpaši veidotā un izaicinošā maršrutā, kas apmeklētājiem sagādās gan mākslas, gan arī dabas sastapšanas prieku. Visas vasaras garumā “Savvaļā”, sadarbībā ar biedrību “Ascendum” un interneta portālu “Satori”, darbojas “Savvaļas darbnīcas”. Izstādes bāzē - centrālajā izstādes punktā - jūs sagaidīs kartes, bibliotēka un dažas SAVVAĻAS BURTNĪCAS, ko interneta portāls “Satori” kopā ar Latvijas literātiem tās izveidoja 2020. gadā kā laikmetīgas prozas un dzejas literatūrpiezīmes par tuvākām un tālākām saistībām ar izstādi.

Darba laiks

Vieta atvērta un vienmēr pieejama no pavasara līdz rudenim.