Ragnar Glamp – glempings

Viens no plašākajiem un visstraujāk augošajiem glempinga kompleksiem Latvijā, Ragnar Glamp nolaidies tieši pie Ērgļu stacijas, kurā dabas ielokā nemitīgi norisinās kas interesants.

Dalīties
Blakus glempingam izveidotas jaukas atpūtas pastaigu takas, kas ved caur apkārtnes mežu un uz blakus esošo Vecmuižas ezeru.
Iespējami pārgājieni dabā Māra Oltes un citu vides, vēstures un tūrisma profesionāļu pavadībā, slēpju noma ziemas sezonā un citas aktivitātes. Ir pieejami vairāki individuālo pārgājienu maršruti: ✔️ Rudens meža pastaiga 7,4 km garumā Ērgļos, lieliski piemērota ģimenēm: ✔️ Pārgājiens gar upes krastu jeb krastings ir aktīva apļveida pārgājiena maršruts gar Ogres upes krācēm, līkločiem un Akmeņupītes ūdenskritumu. ✔️ Tiem, kam patīk dabas pastaigās vienlaicīgi sajust pilsētas rosīgumu, noteikti patiks 7 km garā pastaiga pa Ērgļu pilsētu. Sīkāk par pastaigu maršrutiem: https://www.facebook.com/DPDLatvija/posts/2560005127477145"
No pavasara līdz rudenim blakus esošajā Ērgļu stacijā pieejams nedēļas pop-up restorāns. Strādā no ceturtdienas līdz svētdienai, piektdienās, sestdienās, svētdienās var dabūt arī brokastis un spontānu pusdienu piedāvājumu. Sekojiet līdzi stacijas Facebook kontam, vietu rezervācija obligāta. Meklējiet Ērgļu staciju šeit, "Vidzemēs" mājaslapā.
Glemings ir piemērots ģimenēm, blakus ir Ērgļu stacija, kur vienmēr norisinās kas interesants, paši Ērgļi, vieta ir dzīvīga arī ziemā.
Ragnar glamp iespējams apmesties līdz 24 cilvēkiem. Pie glempinga ir plaša autostāveta, elektrouzlādes stacija.
Pieejami septiņi, vietējā ražojuma divu veidu glempinga namiņi - 4 trīsvietīgi (forest) un 3 četrvietīgi (lux). Iespējams izmitināt dzīvniekus.
Ragnar Glamp ir pirmais vissezonas glempings Latvijā, vieta ir īpaši skaista sniegotajā sezonā.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.