Pļavnas – viesu nams

Viens no lielākajiem privāti veidotajiem atpūtas un dabas kompleksiem Vidzemes augstienē, Pļavnas ir čaklas ģimenes uzņēmums, kas iekopts skaistā dabas ielokā un nedomā apstāties!

Dalīties
Plašajā un ar dabas objektiem bagātīgajā saimniecībā ir iekārtotas četras atpūtas vietas, kurām viegli piekļūt ar auto un apkārtne īpaši piemērota telšu izvietošanai: Lapene izveidota no koka ar salmu jumtu, tās iekšpusē ir novietots galds un soli, savukārt ārpusē ir ierīkota ugunskura vieta, kā arī uzstādīts statisks grils cepšanai virs ugunskura. Ar grilu aprīkoti ir arī Vigvami, kas sastāv no trīs dažāda izmēra izveidotām mājiņām. Lielākajā no tiem ir novietots galds un krēsli. Vēl ir pankūku namiņš, kas atrodas blakus aktīvās atpūtas zonai un netālu no foreļu dīķa. Var uzcept pankūkas uz īstas malkas krāsns un mieloties pie galda, kas novietots turpat zem jumta. Lapenē atrodas arī zivju kūpinātava. Visbeidzot ir estrāde ar koka dēļu grīdu un soliem. To ieskauj Palsas upes ūdeņi, pļavas un koki.Pieejama arī pirtiņa, kuru rezervēt nepieciešams iepriekš. Saimniecībā pielāgoti un ainaviski izveidoti vairāki dīķi, kur makšķerēt līdakas, karpas, līņus, asarus, karūsas, vēdzeles, raudas, ālantus, brekšus un foreles. Piedāvājumā arī laivu īre.
Vieta lieliski piemērota dažādu vecumu apmeklētājiem. Jaunākajiem saistoša būs labiekārtota aktīvās atpūtas zona ar futbola, volejbola un bērnu laukumiem, kā arī iespēja trenēt savas līdzsvara prasmes staigāšanā pa virvi (slack line).
Vieta piemērota lielu grupu apmeklējumam un plašiem pasākumiem.
Lielajā viesu namā 17 numuriņi ar 60 gultas vietām. Istabas dažāda lieluma, iekārtojuma, lielākā daļa ar labierīcībām numuriņā. No visiem logiem paveras skaista lauku ainava.Mazajā divstāvīgajā koka namiņā divas guļamistabas otrajā stāvā ar viesistabu un virtuvi pirmajā stāvā, kā arī nelielu lodžiju. Mājiņā ir labierīcības, ledusskapis un arī elektriskā plīts. Mājiņā ir gultas vietas 11 personām un iespēja noorganizēt papildvietas. Klēts mājiņa ideāli piemērota draugu pulkam vasarā - otrajā stāvā izbūvētas trīs istabas ar 12 gultas vietām. Pirmajā stāvā liela virtuve. Labierīcības klēts mājiņas ārpusē.
Lielām svinībām un vienkārši patīkamiem kopā pabūšanas brīžiem lielajā viesu namā piedāvājumā 5 zāles no 30 līdz 100 personām. Pieejama estrāde, kas tiek izmantota dažādām āra aktivitātēm, kalpojusi laulību ceremonijām, koncertiem, dejām, vingrošanai un pat teātrim, teritoriju un infrastruktūru var izmantot nelielām sporta spēlēm.
Saimniecība atvērta un skaista arī sniegotajā sezonā.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.