Pie Ezerrozēm – viesu nams

Skaista daba un klusums, kuru pārtrauc tikai putnu vīterošana, zvēru sasaukšanās vai zivju uzlecieni – pat visaktīvākajā laikā iespējams iegūt labu restartu savai straujajai ikdienai.

Dalīties
Viesu nams iekārtots gleznainā apvidū ar iekoptu dabīgu reljefu, dīķi un ezeriņu. Ērta vieta romantiskām pastaigām. Rudeņos vieta piedāvā labus sēņu maršrutus ap ezeru.
Vieta lieliski piemērota dažādu vecumu apmeklētājiem. Vasarā pieejami tenisa, basketbola, pludmales volejbola laukumi. Ir privāts golfa laukums ar vienu grīnu un vairākām izsitienu vietām. Ziemā – slidošana, slēpošana, hokejs uz dīķa vai ezera.
Vasaras sezonā izguldīt iespējams līdz 70 cilvēkiem (bez papildvietām). Ziemas sezonā – līdz 29 cilvēkiem (bez papildvietām).
Ikdienas dzīvošana pieejama divos namos - divstāvīgā Muižas mājā, kur ir piecas komfortabli iekārtotas divvietīgas istabas, tanī skaitā divas LUX, un divstāvīgā viesu mājā, kur ir četras labiekārtotas istabas, tanī skaitā divas LUX. Abos namos pieejama viesistaba, virtuve, terase. Iespejama apmešanās apsildāmās EKO guļbūvēs – divās četrvietīgās un vienā divvietīgā – ar tualeti un dušu ārā. Guļbūvēs ir iespēja vasarās gulēt arī otrajā stāvā. Vasaras sezonā atvērta peldvieta, izbrauciens ar plostu, grils, pirts ar baļļu un makšķerēšana.
Kopā ar ēkām kompleksā pieejama 300 kvadrātmetru liela pasākumu telts ar atveramām sienām, elektrību un atsevišķu, profesionāli iekārtotu un ar traukiem aprīkotu virtuvi. Pieejami apaļi galdi, krēsli, galdauti. Lielākos pasākumos vasaras sezonā piedāvājumā dzīvošana arī divvietīgās koka mājiņās – ar tualeti un dušu atsevišķā ēkā un dzīvošanu pirtsaugšā.
Viesu nams atvērts un skaists arī sniegotajā sezonā.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.