Ozolrasas FitoSpa – atpūtas māja

Viena no retajām naktsmītnēm, kas, izcili fotogēniskas dabas ieskautībā lepni var teikt: “esam ilgtspējīgi”!

Dalīties
Guļbūves namiņš ar velēnu jumtu atrodas Kāla ezera pašā krastā. Ēku ieskauj skaists mežs, kas ir Natura 2000 ainavu aizsargteritorijā.
Vieta piemērota dažāda vecuma apmeklētājiem.
Brīvdienu māja 7 gultasvietām paredzēta mierīgai atpūtai ar ģimeni vai nelielā kompānijā. Pieejama pirts, uz terases var baudīt ciedru koka fito saunas procedūras un ūdens kublu ar skatu uz Kāla ezeru. Tāpat ir iespējas doties izbraucienos ar laivu, SUP dēļiem vai ūdens velosipēdu. Jūlijā un augustā pieņem rezervācijas par pilnām nedēļām. Rudenī, ziemā, pavasarī cenas atkarīgas no noslodzes un uzturēšanas izmaksām.
Atpūtas māja būvēta no dabīgiem materiāliem - pašu mežā cirstiem kokmateriāliem, māla apmetuma, velēnu jumta ar strauta ūdeni solāro enerģiju.
Uz terases ir unikālā ciedrkoka fitosauna, kurā ar ģeneratora palīdzību tiek ievadīts tvaiks, lai pastiprinātu procedūras efektivitāti, var pievienot ēteriskās eļļas, dažādus ekstraktus un ārstniecības augus. Ciedrkoks izceļas ar to, ka tas satur paaugstinātu fitoncīdu daudzumu. Fitoncīdi ir bioloģiski aktīvas vielas, kas iznīcina nelabvēlīgos mikroorganismus un patogēnās baktērijas, tādā veidā dezinficējot un dziedinot gaisu telpā.
Vieta pieejama jebkurā gadalaikā.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.