Mazie Oši – viesu nams

Vēl pavisam jauns, bet jau patīkams, šis viesu nams ir nolaidies ideālā vietā Vidzemes augstienes sirdī tāpat kā pats Ineša ezers, kas tam blakus.

Dalīties
Viesu nams atrodas piekalnā, jauki iekoptā teritorijā, kas robežojas ar Ineša ezeru. Pieejama privāta peldvieta un interesanti veidots dīķis. Skatoties pa ēdamistabas logiem, kuri stiepjas no griestiem līdz pat grīdai, pārdesmit metru attālumā redzams Inesis. Inesis ir zivju bagāts – šeit mīt zandarts, līnis, plicis, asaris, karūsa, līdaka, plaudis, rauda, rudulis, sīga, vēdzele, zutis, kā arī ķīsis. Uz šejieni brauc makšķernieki no visas Latvijas gan vasarā, gan ziemā. Piedāvājumā īres airu laiva.Viesu namam un pirtij ir cieša sadarbība ar bišu saimniecību "Apimi", kuras produkcija ir atrodama/pieejama Mazajos Ošos, kā arī saimniecība ir atrodama šeit, "Vidzemēs" mājaslapā.
Ezers priecēs gan mazus, gan lielus ūdens mīļotājus, jo krasts ir sekls un jābrien krietns gabals, lai nonāktu līdz vietai, kur kājas vairs nesniedz zemi.
Pirmajā stāvā ir pirts telpa ar metāla krāsni un akmeņiem, maza atpūtas telpa, kā arī duša un tualete. Ēkas otrais stāvs ir viena telpa, kurā ir izvietoti divi izvelkami dīvāni, uz kuriem var pārnakšņot vismaz 4 personas. Pirts apmeklējums iekļauts cenā. Izveidotā ugunskura vieta.Pieejami arī trīsistabu dzīvoklis - apartamenti “Pūpoli”, kas atrodas Vecpiebalgas centrā.
Vieta ir pieejama jebkurā gadalaikā. Pirti iespējams norezervēt atsevišķi.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.