Ezernieki – atpūtas un tūrisma centrs

Latvijas valsts mežu aprūpēts, Ezernieku centrs ir viens no ievērojamākajiem kompleksiem uz robežas starp Vidzemes augstieni un Latgali.

Dalīties
Ezernieki atrodas Salas ezerka krastā. Tas atrodas blakus Kapu ezera liegumam, nodrošinot neskartu un saglabātu, skaistu mežainu ainavu. Ezerā ietek viena no retajām upēm vīriešu dzimtē - Upsts.
Aktīvai atpūtai var iznomāt pludmales volejbola laukumus, strītbola grozus, divriteņu komplektu ģimenei, laivas, ūdens velosipēdu un SUP dēļus. Pieejamas peldvietas.
Vieta ir plaša un droša, piemērota visa vecuma apmeklētājiem, daudz mazajiem piemērotu aktivitāšu vasaras sezonā.
Numuriņos var izmitināt plašu skaitu vietu, pieejama liela autostāvieta ar piebraucamo ceļu. Komplekss paredzēts arī masu pasākumiem.
Izmitināšana viesu mājā un vairākos viesu namos, ir kamīnzāle ar terasi un balkonu, no kura paveras skaists skats uz ezeru, pieejama sauna. Ir nakšņošanas iespējas viesiem ar kustību traucējumiem. Teritorija piemērota nakšņošanai teltī vai treilerī. Atpūta kopā ar mājdzīvniekiem ir atļauta un par to nav papildus jāmaksā, ir pieejams gan grils, gan malka.
Centrā iespējams rīkot plašus seminārus, sporta spēles, nometnes, svinēt kāzas vai citus svarīgus dzīves notikumus līdz tūkstoš cilvēku plašam lokam. Piedāvājumā trīs viesu māju un teritorijas noma 6 hektāru platībā ar izkoptu zālāju futbolam un citām spēlēm, ir nojume ēdināšanai, neliela estrāde ar deju laukumu, kā arī labierīcības. Svinībām pieejama zāle ar lielisku skatu uz ezeru ar ietilpību līdz 80 viesiem, stiklotu kamīnzāle klusākai noskaņai.
Atvērts un viegli sasniedzams jebkurā gadalaikā

Darba laiks

Apmeklējums ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.