Ezerklabi – brīvdienu māja

Iekārtotas pasakainā vietā, abas Ezerklabu mājas dod iespēju patverties no pasaules un izbaudīt dabas dziedējošo spēku pilnībā.

Dalīties
Ezerklabi atrodas ainaviski skaistā vietā, mežu, pļavu un ūdeņu ielokā. Šeit ir ideāla vieta mierīgai ģimenes atpūtai, pastaigām mežā, sēņošanai, makšķerēšanai un dzīvās dabas vērošanai. Viesu rīcībā ir mūsu saimniecības īpašums 42 ha platībā – ar pļavām, mežiem, takām un uz Kurmupītes izveidotu ūdenskrātuvju – dīķu kaskādi, kuros mīt dažādi ūdensputni, kā arī bebri, ūdri, ūdeles.
Pieejamas divas senatnīgas un labiekārtotas naktmītnes. Viena ir brīvdienu māja ”Ezerklabi” ir rekonstruēta un pārbūvēta ap 150 gadu veca guļbūves klēts. Māja ir pielāgota un aprīkota ērtai ģimenes atpūtai četrām personām. Māja atrodas Klabezera krastā, kas pilnībā ir tikai viesu rīcībā. Otra ir “Meža namiņš” ir neliela, komfortabla māja saulainā meža pļaviņā pie dīķa. Tā ir ērti iekārtota jaukai atpūtai divatā vai ģimenei līdz 4 cilvēkiem. Ir lieliskas makšķerēšanas iespējas. Viesiem pieejama airu laiva un peldvieta ar ērtu laipu.
Ezerklabu naktsmājas un apkārtne ir īpaši skaistas sniegotajā sezonā.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.