Dadzīši – atpūtas vieta

Viena no senākajām dabas atpūtas vietām Kāla ezera krastā, “Dadzīši” katru gadu izdomā ko jaunu, kā pārsteigt apmeklētājus un piepildīt to vajadzības!

Dalīties
Kāla ezers iekļauts Vestienas aizsargājamo ainavu apvidū. Tam ir trīs salas – Tolkas, Lielā Vestienas un Vistu sala, kas iekļautas dabas liegumā. Ezera apkārtne ir ļoti ainaviska un sniegs patiesu baudījumu dabas mīļotājiem un relaksāciju tiem, kuru ikdiena saistīta ar stresa situācijām, ļaužu pārpilnību, troksni.
“Dadzīši” piedāva SUPu, ūdens velosipēdu - katamarānu, plostu ar galdu un krēsliem un stiklšķiedras laivu nomu, kurām ir iespējams uzlikt motorlaivu līdz 5 Zs. Atpūtas vietā pieejami arī unikāli un grandiozi ūdenstrīsriteņi!"Dadzīši" ir populāra vieta makšķerniekiem. Kāla ezerā ieviesta licencētā makšķerēšana. Atjaunoti un dažādoti Kāla ezera zivju resursi. Licenci var iegādāties uz vietas.
Vieta piemērota dažāda vecuma apmeklētājiem.
Vieta atvērta plašam apmeklētāju skaitam. Par ierobežojumiem nakšņošanā jāsazinās iepriekš.
Pieejamas divas vienkāršas, bet mājīgas kempinga mājiņas mazām kompānijām līdz 5 cilvēkiem katrā. Teritorijā ir četras atpūtas zonas ar labiekārtotu ugunskura un peldvietu, galdu un nojumi, tādējādi neuztraucoties par citiem atpūtniekiem. Iespejams rezervet arī telšu vietas.

Darba laiks

Apmeklējums ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.