Annas dzirnavas – briežu dārzs un atpūtas namiņš

Radīts, lai būtu romantisks no visiem aspektiem. Annas dzirnavu komplekss ir ideāls pieturpunkts ikvienam mīlētājam.

Dalīties
Atpūtas namiņš atrodas meža ielokā pie Dzirnavu ezera, no tā paveras lielisks skats uz briežu dārzu. Pieejama briežu dārza apskate, dzīvnieku novērošana, individuāla dzīvnieku barošana, fotografēšanās ar briežiem. Apmeklējums iepriekš jāpiesaka.
"Annas dzirnavu'' saimnieki ir rīdzinieki Ieva un Atis Jakobiji, kas pirms 15 gadiem meklēja vietu, kur izrauties no Rīgas burzmas, kur būt nost no cilvēkiem un smelt spēkus jauniem darbiem. Sākotnējā ideja bija atjaunot esošās ūdens dzirnavas, bet paralēli tam tika attīstīta briežu audzēšana, jo Ievas vecākiem jau pieder viens no pirmajiem briežu dārziem Latvijā – Safari parks ''More''. Brieži ģimenei vienmēr ir bijuši tuvi, un ar vecāku sniegtajiem padomiem ''Annas dzirnavu'' briežu dārzs tika izveidots 2018. gadā. Vairāk par Jakobiju ģimeni lasiet sadaļā "Cilvēkstāsti".
Briežu dārzs iepriecinās jebkuras paaudzes apmeklētāju. Namiņā iespējams palikt arī ar maziem bērniem, iepriekš sazinoties par iespējām.
Pieejams labiekārtots, romantisks divvietīgs koka namiņš ar visām ērtībām. Pēc vienošanās iespējams arī izmantot āra karsto kublu, āra grilu, laivu. Mājdzīvnieku līdzņemšana ir jāsaskaņo pirms ierašanās
Vieta lieliski piemērota apmeklēšanai jebkurā gadalaikā.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.