Akmens Sala – kempings

Skaistā Ineša krastā atrodas kempings – atpūtas komplekss “Akmens sala”, kas piedāvā nesteidzīgu atpūtu dabā un apmešanās vietu ar vajadzīgajām ērtībām.

Dalīties
Akmens Sala atrodas pie skaistā Ineša. Iespējams izīrēt laivas vai koka plostu. Ineša krastā izveidots plašs, labiekārtots dārzs, ap ezeru ir daudz sasniedzamu ainavu, blakus kempingam atrodas privāta pludmale, ir vieta piknikam, āra mēbeles, grills un aprīkojums.
Kempings ar tuvumā esošo teritoriju ir piemērots bērniem, iekārtots plašs rotaļu laukums, pie kempinga ir akmens skulptūras.
Kempings piemērots lielākām ģimenēm vai draugu kompānijām līdz 20 cilvēkiem. Ir piemērota lieluma autostāvieta.
Ir pieejamas trīs vasaras mājiņas ar 11 vietām un koplietošanas ierīcībām. Lielajā viesu mājā ir pieejamas 4 istabiņas līdz 9 cilvēkiem. Komplektā nāk viss nepieciešamais nakšņošanai.
Akmens salas atrodas kupola māja, paredzēta dažādiem pasākumiem. Piedāvājumā arī aizraujošs brauciens ar koka plostu. Lielisks piedāvājums atpūtai draugu lokā vai oriģināla ideja jebkurām svinībām. Par plašākām iespējām sazināties ar kempingu.
Akmens salā pieejams karsts kubuls pašā ezera krastā un pirts. Piedāvājumā arī kosmetoloģijas procedūras kuras veicina kolagēna izstrādi, uzlabo ādas elastību un tvirtumu (RF liftings, Glikolskābes pīlings, Retinola pīlings, Mezoterapija, Jonoforēze). Pieejama uzacu korekcija/krāsošana ar hennu, vaksācija, medus masāža.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.