Abrienas – viesu nams

Abrienās var ļauties mirklim, atpūsties un ne tikai atgūt ikdienas skrējienā pazaudēto enerģiju, bet arī to papildināt ilgam laikam.

Viesu nams atrodas mežainā Abrienas kalna pakājē. Netālu atrodas arī Viešūra ezers un Bolenu avots, kā arī pats Gaiziņš.
Ēku 1936.gadā kā savu vasarnīcu uzcēla toreizējais Latvijas armijas kapelāns Pēteris Apkalns. Padomju periodā bez īpašnieka palikušo skaisto namu klusā meža ielokā Madonas rajona vadība ilgstoši izmantoja par diskrētu atpūtas bāzi un restorānu. Tāpēc vidējās un vecākās paaudzes cilvēkiem tas ir palicis prātā kā restorāns "Sniega Viešūris", ar kuru daudziem madoniešiem saistās romantiskas atmiņas. Padomju perioda pašas beigās te īsu laiku bija izvietojusies mežniecība. 90.gadu sākumā "Abrienas" atguva Pētera Apkalna dēls - Vācijā dzīvojošais Longīns Apkalns, kura meita Monika te iekārtoja viesu namu.Viesu namā pilnībā saglabāti ar Monikas Bauzenas interjēristes talantu gaumīgi un atšķirīgi iekārtotie numuri un sienu gleznojumi.
Pieejami 6 numuriņi, no tiem 4 divvietīgi un 2 ģimenes. Katrs viesis tiek izguldīts kā pasaku princis vai princese – jau pati apkārtne ir pirmais priekšnoteikums, lai Jūs šeit justos ērti un karaliski. Viesu namā ir pieejama pirts, dīķis, iespējami arī profesionāli pirtnieka pakalpojumi.
Brīvdienu māja ir lieliski piemērota sniegotajai sezonai, tā lieliski iekļaujas ainavā un ainava iekļauj arī to.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.