Vidzeme – kinoteātris

Vietējās nozīmēs kultūras flagmanis, vienīgais darbojošais kinoteātris Madonā, “Vidzeme” jau kopš 2014. gada atjaunošanas vēris durvis gan populārām, gan alternatīva rakstura filmām!

Dalīties
Kino pieejams jebkura vecuma apmeklētājiem, iepazīstieties ar piedāvājumu, lai noskaidrotu, vai aktuālās filmas ir saistošas bērniem un jauniešiem.
Skatītāju zālē ir 186 skatītāju vietas. Kinoteātris „Vidzeme” ir aprīkots ar Barco 2K projektoru un Dolby 3D sistēmu. Iespēja pasūtīt individuālus seansus.
Madonas kinoteātris „Vidzeme” savu darbību uzsāka 1962.gadā kā tolaik ļoti moderns kinoteātris ar divām kasēm un 352 skatītāju vietām. Pirmā filma, kuru izrādīja kinoteātrī bija „Meiteņu pavasaris”. Tā tolaik bija īpaša filma ar stereo skaņu. Tolaik kinoteātrī darbojās Madonas rajona kino direkcija, kas organizēja kino izrādīšanu visā Madonas rajonā. Madonas rajona kino direkcijā par kino mehāniķiem, to palīgiem, kasieriem un šoferiem strādāja vairāk kā 60 darbinieki. Madonas rajonā kino tika izrādīts 46 vietās. Madonas kino direkcija savu darbību izbeidza 1992.gadā.
Kino atvērts un viegli sasniedzams jebkurā gadalaikā.

Darba laiks

Kase atvērta filmu demonstrēšanas dienās stundu pirms pirmā kino seansa, kase tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.