Rudzons – viesnīca un restorāns

Viena no zināmākajām pieturvietām Madonā, senatnīgais Rudzons uztrunās jūs ar savu ēdienkarti pat tad, ja neplānojat nakšņot viesnīcā.

Dalīties
Demokrātiska latviešu tradicionālā virtuve, kas pieejama katru dienu. Restorāns iekārtots senajā muižnieku stilā.
Viesnīcā ir vairāki numuriņi, kas piemēroti ģimenēm. Rudzons atrodas Madonas centrā, apkārtnē ir daudz aktivitāšu, kas piemērotas ģimeņu ceļojumam.
VIesnīca pieejama vismaz 15 nakšņotājiem. Restorāns var uzņemt līdz 45 viesiem, āra terasē vasarā - vēl līdz 30 ēdājiem. Rudzons atrodas Madonas centrā, ērti var piebraukt un atrast stāvietu lielākam transportam.
Katrs viesnīcas numurs ir iekārtots atšķirīgā, mūsdienīgā stilā ar individuāli izgatavotām mēbelēm. Pieejamas dažāda veida istabas - ģimenes numurs līdz 4 viesiem, divvietīgs numurs ar dubultu vai atsevišķām gultām (piemērots arī vienam viesim), Superior klases divvietīgs ar funkcionālu plānojumu komforta cienītājiem un ērtu vietu pie galda, trīsvietīgs numurs ar divvietīgu gultu un vienu vienvietīgu, divistabu apartamenti (lux) ar atsevišķu guļamistabu, dzīvojamo telpu un ērtu atpūtas stūrīti (piemēroti divām un vairāk personām). Visos numuros apsildāmās grīdas.
Rudzons atrodas Madonas epicentrā, ko ieskauj stāstiem bagāta arhitektūra, iespējams, vislabākā vieta Madonā, kur novērot pilsētas pulsu, iepazīties ar vietējo paradumiem, pilsētvidi.
Atvērta un viegli sasniedzama jebkurā gadalaikā.

Darba laiks

Restorāns:
P, O, T, C, Pk, S, Sv: 8.00 – 17.00