Bumbiermuiža – radošā viesu māja

Viesošanās senatnīgajā “Bumbiermuižā” ir kā iekāpšana laika mašīnā, kur nav elektrības un kur telpas ir pilnas ar vēsturiskām sadzīves relikvijām – katrai no tām ir sava ideālā vieta un stāsts!

Dalīties
Bumbiermuiža atrodas paugurainajā, gleznainajā Ogres upes dabas parkā, kur kājāmgājēji var doties īsākās vai garākās pastaigās gar Ogres upi. Ja esi izvēlējies garāku maršrutu, ir iespēja nokļūt līdz Akmeņupītei. Akmeņupītes ūdenskritums ir ģeoloģisks dabas piemineklis. Šī ir Ogres labā krasta pieteka ar lielu kritumu – 70 metrus garā posmā upītes kritums ir 10 metri. Upītes gultne ir pilna ar lieliem, apsūnojušiem akmeņiem ar bagātīgu sūnu floru. Ogres upes malā ir ieveidota atpūtas vieta, kur ir iespēja uz ugunskura pagatavot gardu maltīti un arī pārlaist nakti zem zvaigžņotas debess.
Radošās viesu mājas saimnieki ir Kristaps un Ilze Čabļi, kas 2003.gadā aktīvo un straujo skrējienu pilsētā nomainīja pret dzīvi mierpilnākā vidē. Gadu laikā sakopta teritorija, cieņpilni atjaunotas senās ēkas. 2020. gadā tika radīts jauns zīmols KI.CH - dabas eliksīru, smaržu, hidrolātu darbnīca. Šeit katram klientam ir iespēja ielūkoties hidrolātu un smaržu radīšanas procesos, kā arī apskatīt un aptaustīt citus radītos produktus. Vairāk par Kristapu un Ilzi lasiet sadaļā "Cilvēkstāsti".
Viesu mājā darbojas KI.CHbynature darbnīca. Apmeklētāji var iegādāties hidrolātus, smaržas, balzāmus, tējas, dedzināta koka izstrādājumus, aroma spilvenus un aitu vilnas spilvenus. Vasarā iespejams nogaršot saimnieku radītos čeburekus, zupas, kļavu sulas vai pašu audzētu foreli (vasaras sezonā).
Vieta lieliski piemērota dažādu paaudžu apmeklētājiem.
Ērta gulēšana nodrošināta 10 personām. Mājas pirmaja stāvā ir divas divvietīgās gultas un viena vienvietīgā gulta. Otrajā, guļamstāvā, ir divas divvietīgās gultas un viena vienvietīgā gulta. Jāņem vērā, ka guļamstāvā ir siena gulta. Mājas pagalmā ir āra pavards, uz kura var pagatavot lielisku maltīti.
Viesiem ir pieejama pirts, kas izveidota senā pagrabā. Pirts ir maiga, ar aromaterapijas ekstrām, jo viesiem tiek nodrošinātas pirts slotas, aromaspilveni – pagalvji, kas paredzēti ērtākai gulēšanai uz lāvas, lai papildus varētu baudīt ainavisko skatu uz pļavu un mežu caur pirts stiklotajām durvīm. Pilnīgai labsajūtai pirts procedūru laikā ir iespēja testēt Bumbiermuižas saimnieku radītos augu hidrolātus.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.