Krasti – peintbola un atpūtas komplekss

Vieta spraigiem draugu un komandu saliedēšanās mačiem, kas reizē spēj būt arī gleznaina atpūtas vieta Ogres upes loku krastā!

Dalīties
Komplekss atrodas gleznaino Ogres upes loku krastā, nelielā ainaviskā nogāzē. Ierīkota iekārtota un smilšana pludmale ar akmeņu "džakuzi".
Pieejams peintbola parks, cenā iekļauts arī ekipējums. Parasti pirmā spēle ir „Komanda pret komandu”. Dalībniekiem jāsadalās divās komandās un jāpiestiprina pie kombinezona dažādu krāsu lentes, lai var atšķirt komandas biedrus no pretiniekiem. Viena spēle ilgst apmēram 10 minūtes. Starp spēlēm tiek dota atpūtas pauze, un nākamā spēle var sākties. Vienai grupai parasti tiek paredzētas 3 stundas. Šajā laikā tiek izspēlētas vairākas spēles, mainot laukumu puses, laukumus un spēļu scenārijus.Ir diva veida laukumi: sportiskā stilā veidots dažādu izmēru Riepu laukums ar dažādiem interesantiem elementiem, kā piemēram čūska ar mākslīgo zālāju, doritos u.c. (ļoti ātrs, dinamisks, maksimāli pielīdzināts sporta peintbolam) un Krasta lukums, kas izvietots Ogres krastā, iekļaujot to kā laukuma sastāvdaļu (dinamisks, pārdomāts taktiskā peintbola laukums, ar limitētiem nocietinājumiem, dažādiem vairogiem, torņiem un maisu krāvumiem).Piedāvājumā arī laivošana pa Ogres upi, iespējams vienoties arī par citiem maršrutiem. Tiek iznomātas polietilēna kanoe laivas. Var izvēlēties starp diviem maršrutiem: "Menģele – Krasti", kas paredzēts nesteidzīgas atpūtas cienītājiem, kuri vienkārši vēlas pavadīt laiku kopā ar ģimeni draugiem, vai darba kolēģiem mierīgā gaisotnē uz ūdens, šajā posmā upes tecējums ir lēns un mierīgs; un "Krasti – Lēdmane", kas paredzēts jau aktīvākas atpūtas piekritējiem, jo šis posms Ogres upē ir viens no interesantākajiem ar krācītēm un attekām gar saliņām.
Vieta būs saistoša dažādu paaudžu apmeklētājiem, it sevišķi pusaudžiem.
Vieta pieejama lielām grupām, iepriekš piesakoties. Atpūtas māja pieejama līdz 70 cilvēkiem ar maksimālo gultasvietu skaitu - 36. Pirts pieejama no 10 - 20 cilvēkiem.
Pieejama nakšņošana divvietīgās vai četrvietīgās "muciņās", ugunskura vietas un lapene ar iebūvētu grilu, pludmale. Iespējams arī makšķerēt Ogres upē. Pieejamas arī telšu vietas.
Peinbola laukums atvērts vecpuišu ballītēm un sporta spēlēm. Atpūtas komplekss ir lieliska vieta korporatīvo un komandas saliedēšanas pasākumu organizēšanai un komandu relaksācijai. Piedāvājumā dažādus korporatīvo pasākumu scenāriji – kopspēles, mini turnīrus, precizitātes šāvienus, stafetes utt.Papildus peintbola spēlēm iespējams noorganizēt arī ēdināšanu, mūziku, nojumes,atrakcijas komandas saliedēšanai, transportu.
Vieta pieejama jebkurā gadalaikā, iepriekš sazinoties un noskaidrojot iespējas.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.