Kalnozoli – pļavu golfs

It kā eksotisks sporta veids, pļavu golfs liekas ideāli piemērots Vidzemes augstienes reljefam un dabai! Ceļa vai spēles nogurdinātajiem blakus pieejams to pašu saimnieku viesu nams “ŠubrakKrasti”, ko atradīsiet mūsu mājaslapā!

Dalīties
Golfa laukums atrodas gleznainu, kalnainu pļavu un zaļojošu mežu ieskautā vietā.
9 bedrīšu pļavu golfa laukuma teritorija apņem aptuveni 15 hektārus lielu zonu ar Vidzemei raksturīgu reljefu. Laukumā ir gan ūdens šķēršļi, gan arī smilšu bunkuri, kas golfa spēli padara krietni aizraujošāku un interesantāku.Pļavu golfs ir klasiskā golfa paveids, kas atšķiras ar mazāk nopļautu spēles laukumu un ar dažām atkāpēm no spēles pamatnoteikumiem. Pļavu golfa laukumi šobrīd netiek sertificēti un spēle uz tā ir vairāk uzskatāma par brīvā laika pavadīšanas veidu.Pļavu golfs tiek spēlēts sakoptā pļavā, kas būtībā ir arī galvenais pamatnosacījums pļavu golfa laukuma izveidei. Tas ir nedaudz sarežģītāks kā klasiskais golfs, jo bumbiņas ir grūtāk ripināt un tās biežāk pazūd (ja gadās iesist garākā zālē vai lielā ūdens šķērslī).
Pļavu golfa aktivitāte ir ideāla visu vecumu apmeklētājiem, it sevišķi jauniešiem.
Golfa laukumu iespejams apmeklēt vairākās grupās pa 5 cilvēkiem vienā grupā (iesācēju līmenis) vai lielākā cilvēku skaitā ar iepriekšēju pieteikšanos. Teritorijā notiek arī iknedēļas turnīri, sekojiet līdzi informācijai.
Otrpus pļavu golfa laukumam pieejama naktsmītne Šubrakkrasti, kuru varat meklēt šeit, "Vidzemēs" mājaslapā.
Uzņēmumiem iespējams pieteikties organizēt savus turnīrus (korporatīvos pasākumus) vai organizēt pļavu golfa aktivitātes kopā ar viesošanos un pasākumiem viesu namā "Šubrakkrasti".

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.