DiscGolfPark Ērgļi – disku golfa trase

Lai arī pagaidām pieejama individuāli un tikai ar savu inventāru, šī trase Ērgļos tiek uzskatīta par vienu no labākajām Latvijā!

Dalīties
Trase baudāma arī ar acīm - tā veidota no Ogres upes malā esošās pauguru virsotnes līdz pat upes malai, izbaudot kraujainos krastus, meža zonu un pļavu līdzenumu.
Ļoti izaicinoša un ainaviska trase, kas grūtības sagādās arī pašiem labākajiem. Šī trase ir salīdzinoši jauna - tā veidota 2017. gadā, bet oficiāli spēlējama kopš 2018. gada. Atrodas pie kādreizējas Ērgļu arodvidusskolas un tā izvietota distanču slēpošanas trases apkārtnē, Ogres upes ielejas teritorijā ar dabas veidotiem šķēršļiem.Disku golfa parks Ērgļi lieliski attēlo tā saucamās hibrīd-trases izkārtojumu - trases sākuma daļā būs vajadzīga distance un precizitāte, vidusdaļā ļoti svarīgi ir precīzi, vidēja spēka metieni, bet beigās visnoderīgākā ir metiena distance. Trasē izvietoti arī obligātie šķēršļi, kā “hazard”, “mando” un “OB”. Disku golfa komūnā šī trase tiek uzskatīta par vienu no labākajām Latvijā, trasē katru gadu tiek rīkots Latvijas kausa posms un daudzas citas sacensības. Šajā trasē vienmēr tiek noskaidrots, kuri ir visviedākie spēlētāji Latvijā.
Gan šīs, gan divu citu trašu izveidotāji Ērgļos ir vietējie strauji augošā hobija, disku golfa, entuziasti "Vidzemes Gaisa Spēki", kuri apvieno dažādu vecumu aktīvos spēlētājus no vairākām vidzemes pilsētām (Ērgļi, Valmiera un Cēsis) vienuviet. Vairāk par klubu lasiet šeit, "Vidzemēs" mājaslapā.
Vieta pieejama dažādu paaudžu apmeklētājiem.
Vieta pieejama plašam apmeklētāju skaitam.

Darba laiks

Vieta pieejama vienmēr.