Odzienas ezers

Vietējo aktīvistu lolots, Odzienas ezers nav zaudējis savu šarmu un tīrību un pamatoti vairākās peldvietās pulcē lielu skaitu vasarnieku, kā arī makšķernieku.

Dalīties
Pieejama ainaviska, atjaunota peldvieta un makškerēšanas vieta ar laipu, tualeti, pārģērbšanās kabīni un lapeni. Blakus peldvietai atrodas Ozolkalna spēkavots.
Biedrība rīko pludiņmakšķerēšanas un spiningošanas sacensības Aiviekstes upē un Odzienas ezerā.
Odzienas ezeru pieskata biedrība. 2019. gada aprīlī Latvijas lielās talkas ietvaros tika sakopta ezera apkārtne, izbūvēta ugunskura vieta, demontēta vecā laipa. Ar vietējā iedzīvotāja Laura Mitenieka un viņa uzņēmuma „Mitthus” atbalstu tika izgatavota un uzstādīta lapene. Ar Mētrienas mednieku atbalstu, piesaistot Barkavas nekustamo īpašumu uzturēšanas nodaļu, tika izpļautas niedres ezera krastos. Jūnija sākumā organizēta nākamā talka, sākot būvēt tualeti un pārģērbšanās vietu. Šajā reizē palīdzēja Ralfs Jefimovs ar kokmateriāliem. Ar Mētrienas pagasta pārvaldes, it īpaši Andra Dzenovska, atbalstu, ezerā tika uzstādīta jauna laipa. Neiztika arī bez pagasta darbinieku iesaistīšanas, kuri palīdzēja pabeigt izgatavot un nokrāsot jaunās koka konstrukcijas.
Vieta ir piemērota dažāda vecuma atpūtniekiem.
Vieta pieejama nelielām grupām.

Darba laiks

Vieta pieejama vienmēr.