Nītaures dzirnavas – viesu nams

Ja meklējat vietu, kur nosvinēt svētkus ar patiesu vērienu brīniškīgā, vēsturiskā apvidū, Nītaures dzirnavas ir viena no pirmajām vietām, kas nāk prātā Vidzemes augstienē!

Dalīties
Komplekss atrodas 7.6 ha plašā, bagātīgi apaugušā un paugurainā teritorijā. Pieejamas laivas izbraucieniem ezerā, pludmales volejbola laukums, peldvieta, iekoptas pļavas sportiskām aktivitātēm un romantiska laulību ceremonijas vieta pie upes.
Ar papildus gultām viesu nama kompleksa telpās (viesu nams ar pirts māju) iespējams izguldīt līdz 100 personām. Viesu namā līdz 80 gulētājiem.
Viesu namā pieejami 18 labiekārtoti numuri, kuros ūdensdzirnavu senās sijas atradušas miermīlīgu līdzās pastāvēšanu ar lakonisku, modernu dizainu. Numuru vidū 2 divistabu numuri ģimenēm ar bērniem un 1 lukss romantiskai divvientulībai. Mazajā viesu namā atrodas divas telpas, kur nakšņošana iespējama 20 viesiem.
Vieta ir lieliska kāzu svinībām vai citiem lieliem notikumiem līdz 100 personām. Iespējams plašu pakalpojumu klāsts, pasākumiem atvērts arī restorāns ar ietilpību līdz 75 viesiem, pieejama 8 m x 18 m plaša, stiklota veranda, kuru iespējams izmantot gan kā papildus telpu restorānam, gan svinību vietu un semināra telpu. Iespējams viesu namu izmanot arī semināriem. Piedāvājumā arī mazā svinību māja, kas atrodas veclaicīgā guļbaļķu ēkā ezera krastā un ir piemērojama gan svinībām , gan semināriem. Zālē, atkarībā no iekārtojuma, ērti jutīsies 40 – 60 viesi, nakšņošana iespējama 20 viesiem. Vasaras sezonā (maijs - septembris) īrei pieejams tikai viss viesu nama komplekss.
VIesu nams atrodas 19. gadsimtā celtās dzirnavās.
Aukstajā sezonā iespējams izīrēt tikai kādu no mājām, tikai restorāna zāli, pirti vai atpūtas zonu (sauna/džakuzi).

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.