Jonathan Spa Estate

Viesnīca ar SPA, kas apvieno neskartas dabas gaisotni, elegantu interjeru, augstiem standartiem atbilstošu apkalpošanu, kā arī ekoloģiskus materiālus un produktus.

Dalīties
Plaša teritorija ar celiņiem un pastaigu takām, atpūtas vietām, kas atrodas pie privāta ezera, kurā ir iespējams arī makšķerēt.
Restorāns piedāvā baudīt neaizmirstami garšīgus ēdienus no labākajiem produktiem, sadarbojoties ar vietējām zemnieku saimniecībām. Ēdienkarte sezonāli tiek papildināta un mainīta.
Iespējams noīrēt numuriņu, kas īpaši piemērots ģimenēm. SPA kompleksā labi jutīsies bērni, pieejama arī masāža un aroma terapijas bērniem un jauniešiem.
Viesnīcu un SPA iespējams apmeklēt līdz 24 cilvēkiem. Grupu apmešanos nepieciešams saskaņot laicīgi.
8 labiekārtoti numuri un 3 apartamenti ar vannas istabu, mājas apģērbu, terasi ar skatu uz ezeru, ortopēdiskiem matračiem. Katram numuram piemīt savs individuālais stils ar dizaina mēbelēm.
SPA komplekss piedāvā baseinu bez hlora, turku un somu pirtis, šungīta istabu, āra burbuļvannu ar skatu uz dīķi un masāžas zonas. Komplekss atvērts katru dienu, piedāvājumā arī ārstnieciskās dūņas.
Jonathan Spa Estate ir ideāla vieta jebkurā gadalaikā, SPA kompleksā un ārā burbuļvannā sasildīties varēs jebkurš.

Darba laiks

SPA atvērts:
P, O, T, C, Pk, S, Sv: 8.30 – 22.00
Cits apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.