Chill UP – atpūtas komplekss

Alauksta krastā atrodas Chill UP – atpūtas komplekss pie ūdens it sevišķi tiem, kam patīk atpūsties aktīvi!

Dalīties
Komplekss atrodas pie gleznainā Alauksta ezeriem. Atrodas Vecpiebalgas aizsargājamo ainavu apvidū. Alauksta kontūra ovāla, orientēta ziemeļrietumu—dienvidaustrumu virzienā, ar dažiem izliektiem līčiem, kas veido tēlainu ainavu. Ezeru iecienījuši ne tikai ceļotāji, bet arī makšķernieki.
Kompleksā populārs ir veikbords ar trošu sistēmu, tiek piedāvāta arī ekipējuma noma. Nomā pieejami dažāda izmēra cietie un piepūšamie SUP dēļi. Abām aktivitātēm tiek nodrošināta instrukcija. Komplekss nodrošina dažādu atpūtas un sporta velosipēdu īri un ekipējumu, laivu nomu relaksācijai un makšķerēšanai, kā arī trīsvietīgu katamarānu. Ir volejbola laukums.
Vieta ir ideāla ģimenēm. Pieejams ūdens atrakciju parks, kas sastāv no vairākiem skrejceliņiem, platformas, režģu vannas,batuta, līdzsvara baļķa un kāpšanas klints 5m augstumā, veikbords, SUP dēļi, velosipēdi, laivas un katamarāns.
Atpūtas komplekss piemērots lielākām ģimenēm vai draugu kompānijām virs 20 cilvēkiem. Ir piemērota lieluma autostāvieta.
Pieejamas divvietīgas bungalo mājiņas, kas izvietotas ar skatu uz ezeru. Aprīkotas ar sildītāju,elektrisko tējkannu,elektrību,gultasveļu un mini ledusskapi . Katrai mājiņai ir terase, kur iespēja izbaudīt saules starus, ezera burvību un dabu. Pieejami koplietošanas grili (ogles un piederumi jānodrošina pašiem). Visiem klientiem pieejama koplietošanas duša un WC. Ezera krastā, blakus peldvietai, novietoti sauļošanās krēsli, kas brīvi pieejami kempinga atpūtniekiem. Piedāvājumā ir arī Guļbūves namiņš ar 6 gultasvietām un iekļautu pirts apmeklējumu, kā arī viens neliels vienvietīgs un viens divvietīgs kempinga numuriņš ar gultasveļu. Pieejams arī kubls, telšu un piknika vieta. Ir auto kemperu stāvvieta pie paša ezera. Bez iepriešējas saskaņošanas nevienā no naktsmītnēm nav atļauti mājdzīvnieki.
Atpūtas komplekss piemērots privātām kompānijām aktīvai atpūtai un arī svinīgiem notikumiem vasarā. Ir pieejama arī stikla terase - bārs.

Darba laiks

No jūnija līdz augustam:
P, O, T, C, Pk: 12.00 – 19.00
S: 10.00 – 21.00
Sv. 10.00 – 19.00