Annas Design Hotel & Spa

Kalna galā atrodas teiksmaina vieta, pēc kuras klusībā “ilgojas steigas nogurdinātā modernās pasaules cilvēka dvēsele.”

Dalīties
Annas muižas meža parks ir kā radīts garām pastaigām un filozofiskām sarunām. Egles, liepas, senie ozoli, pat muižas kapi un neskaitāmie ūdens avoti ir neatņemama parka sastāvdaļa, stāstot par dabas un cilvēku attiecībām gadsimtu garumā. Muižas parks ir ideāla vieta kāzu rituāliem un atrodas teiksmainā Nelabā ezera malā.
Iedvesmojoties no senām latviešu virtuves tradīcijām, šefpavārs ik dienas rada jaunu ēdienkarti, kas ļauj baudīt īpašu un neierastu maltīti. Restorāns KANNAS piedāvā svaigu un dabīgu sezonas produktu ēdienkarti un piemeklētu vīnu klāstu.
Apartamenti piemēroti lielākām ģimenēm vai draugu kompānijām līdz 20 cilvēkiem. Dažus no tiem iespējams apvienot.
Pirmā muižnieku māja te uzcelta jau 18.gs.vidū, un laika gaitā piebūvētas arvien jaunas ēkas. Krievijas ķeizariene Elizabete Annas muižu uzdāvinājusi dzimtai, kas tajos laikos bija saistīta ar Krieviju - Vilhelmam fon Fermoram. 18.gs. beigās Annas muiža nonāca īpašumā vienai no bagātākajām un ietekmīgākajām dzimtām Vidzemē 19.gs. - Tranzē dzimtai. Un līdz pat 20.gs. sākumam te valdījusi īsti muižnieciska gaisotne, par ko tagad liecina seni rakstu darbi. Annas muižas vēsture dziļi saistīta ar visas latviešu tautas vēsturi. Izcilais latviešu dzīves pētnieks Garlībs Merķelis muižā ieradās 1793.gadā, lai strādātu par mājskolotāju Tranzē dzimtas bērniem, toreizējiem muižas īpašniekiem.
Piedāvājumā kāds no 9 plašajiem apartamentiem, dizainētiem vienā un divos stāvos, kuros savienots senatnīgais ar moderno harmoniskā saspēlē. Piejami apartamenti ar kamīnu, diviem stāviem, kā arī senām mēbelēm, restaurētām un izceltām jaunā statusā. Viesnīcā vairs nav atļauts uzturēties ar jūsu mājas mīluļiem - kaķiem, suņiem un citiem mājdzīvniekiem.
Piedāvājumā plašas iespējas svinībām, īpašajiem mirkļiem, pasākumiem, semināriem. Ir parketa zāle ar kamīnu un halli, restorāns ar terasi, spa zona, gleznainā daba.Restorāns piedāvā zāli kāzu un svinību rīkošanai. Profesionāls personāls parūpēsies par individuālu attieksmi, vēlmēm un nodrošinās ekskluzīvu apkalpošanu. Restorānā vai kamīnzālē pie galdiem ērti jutīsies 20 personas. Izmantojot arī vasaras terasi, iespējams apkalpot līdz 50 personām.
Muižas dārzs veidots vienlaikus ar mūra apbūvi jau 19. gs. sākumā, skaistais meža parks ir jaunāks. Annas muižas dārzā ir gan tāli un liriski skati pār ezeru, kas piederas renesanses vai ainavu dārzam, gan regulāri, atbilstoši baroka tradīcijai, stādīti liepu gaiteņi. Klēti, kas saglabājusies no šīm ēkām, pagājušajā gadsimtā pārbūvēja par tautas namu, vēlāk par atpūtas bāzi. 2009. gadā to pilnībā atjaunoja.
SPA zonā pieejams akmens baseins ar pretstraumi, burbuļvanna, lietus duša, sauna un tvaika pirts, masāžas un zāļu tējas, vasaras terase dabā, karstā avota ūdens vanna meža parkā.
Hotelis ir ideāla vieta jebkurā gadalaikā, SPA sasildīties varēs jebkurš.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.