Kandžas laboratorija – radošās atpūtas pagalms “Tiltiņi”

Ne tikai eksplozīva radošuma un aktivitāšu pārpilna, Kandžas laboratorija radošajā pagalmā “Tiltiņi” spēj nodrošinat arī mierpilnu atpūtu Vidzemes augstienes dabas apskāvienos.

Dalīties
Labiekārtoto un zaļo atpūtas pagalmu ieskauj skaista Vidzemes augstienes ainava ar dabisku reljefu. Vieta piemērota tiem, kas vēlas atpūsties sasaistē ar dabu.
Laboratorijā ir unikāla iespēja pagatavot pašam savu džinu - pašam izvēlēties sastāvdaļas un veikt destilēšanu un sabrūvēto dzērienu izmēģināt kokteilī. Katrā dzērienā parādīsies unikālā garšu kombinācija, kas būs raksturīga katram brūvētājam. Tas viss notiek galvenā laboranta Mārča Feldberga vadībā. Iespējams pasūtīt arī dažādas darbnīcas - ziepju vārīšanu, rotu kalšanu, ugunsskulptūru veidošanu. Par Mārci vairāk lasiet sadaļā "Cilvēkstāsti".
Piedāvājumā degustācija, kurā pēc laboratorijas apskates var nobaudīt vismaz piecu veidu dzērienus patīkamā atmosfērā.
Pakalpojumi pieejami grupām virs 10 cilvēkiem. Par iespējām un ierobežojumiem jāsazinās atsevišķi.
Uz vietas pieejama pirts ar sešām guļvietām mansardā, kā arī telts un ugunskura vieta, grils un kūpinātava. Teritorijā var makšķerēt, ir laivas noma.
Vieta atvērta tematiskajām grupām (vecpuišu/vecmeitu ballītēm, kāzu, kāzu jubileju, dzimšanas dienu svinību u.c. pasākumu gadījumos). Piedāvājumā nojume ar stāvgaldiem, var tikt nodrošināts īpašs piedāvājums - iespēja uzjaukt savu dzērienu, to miksējot ar dažādām garšvielām un sīrupiem. Pieejamas arī dažādas darbnīcas un meža kino ar viesu izvēlēto filmu, vietā var organizēt sporta spēles u.tml.
Pagalmā iespējams noorganizēt pasākumu vai vizīti arī ziemas sezonā. Iepriekšēja sazināšanās obligāta.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.