Gardenia Eco – sveču manufaktūra

Vidzemes augstienes sirdī top dabīgas, dabai un dzīvniekiem draudzīgas Gardian Eco sveces sirdssiltumam ne tikai Vidzemes augstienē!

Dalīties
Mājražotājs atrodas Vecpiebalgas muižas kompleksā, kuru ieskauj bagātīga ainava, sena arhitektūra un skaisti ciemata stila rakursi. Teritorijā atrodas citi mājražotāji.
Apmeklētājiem piedāvājumā pašiem izliet dabiskas vaska sveces, kas bagātinātas ar augiem un ēteriskām eļļām. Meistarklases iespējamas sveču darbnīcā, izbraukuma meistarklases korporatīviem un individuāliem pasākumiem, kā arī kāzām. Meistarklasēm jāreģistrējas.Gardenia Eco ģimenes uzņēmums, kas darbojas mantotā lauku bioloģiskā saimniecībā, kur vāc un kaltē materiālus svecēm. Vairāk par galveno sveču meistari Aivu Balodi lasiet sadaļā "Cilvēkstāsti".
Gardenia Eco ražo aromātiskas eko sveces tikai no dabiskiem materiāliem. Sveces sastāv no eko sojas un rapšu vaska, ēteriskajām eļļām un dabas veltēm. Katra svece ir roku darbs. Produktus var iegādāties mājražotāja veikalā, iespējams pasūtīt arī kā dāvanas. Var uzpildīt arī paša atnestus trauciņus.
Vieta piemērota dažādu vecumu apmeklētājiem un ir saistoša arī jaunākajām paaudzēm.
Lai arī vieta ir pieejama lielām grupām, meistardarbnīcas nav ieteicamas lielam cilvēku skaitam.
Darbnīca iekārtota Vecpiebalgas muižas kalpu mājā. Par muižu vairāk lasiet šeit, "Vidzemēs" mājaslapā.
Vieta pieejama jebkurā gadalaikā, iepriekš sazinoties.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.