ŠubrakKrasti – viesu nams

Viesi mēdz teikt, ka Šubrakkrasti ir maza paradīze zemes virsū. Tikai šajā paradīzē ir arī pļavu golfs!

Dalīties
Šubrakkarasti atrodas pasakainā dabas nostūrītī Gaiziņkalna apkārtnē. Viesu nama nosaukums radies no strautiņa „Šubraka”, kas tek gar viesu nama piekāji, un uz kartes iezīmē divu pagastu un novadu robežu. Šeit acis priecē daiļ dārzi un plašā, labiekārtotā teritorija, kas ietver dīķu kaskādes un kalnu pie mājas ar serpentīna ceļu. Viesu nams atrodas mežu ielokā, tāpēc nebūs jāsatraucas ne par kaimiņiem, ne par satiksmes kņadu. Pieejamas labiekārtotas vietas treileriem un kemperiem.
Šubrakkrastos iespējams iepazīt pļavu golfa spēli. Laukuma teritorija apņem aptuveni 15 hektārus lielu pļavu ar Vidzemei raksturīgu reljefu. Laukumā ir gan ūdens šķēršļi, gan arī smilšu bunkuri, kas golfa spēli padara krietni aizraujošāku un interesantāku. Pļavu golfs ir klasiskā golfa paveids, kas atšķiras ar mazāk nopļautu spēles laukumu un ar dažām atkāpēm no spēles pamatnoteikumiem.
1989. gada rudenī, nekurienes vidū, novārtā pamestā ēkā bez durvīm, logiem un elektrības, šeit saimniekot sāka Aizstrautu ģimene. “Kalnozoli” (jeb šobrīd “Šubrakkrasti”) ir vieta, ar ļoti bagātu vēsturi, jo pirms tam šeit atradās pienotava un aktīvi norisinājās dažādi sabiedriski un saimnieciski nozīmīgi notikumi. Droši var teikt, ka tolaik cilvēku šeit netrūka un bijis pat savs veikals un telefona centrāle. Diemžēl vēstures līkloči visu izpostīja. Par kādreizējo aktīvo dzīvi un notikumiem vairs liecināja tikai drupas. Vienīgā ēka, kas bija saglabājusies, kad šeit sāka saimniekot Aizstrautu ģimene, bija 1930. gadā celtā pienotavas ēka. Par ģimeni vairāk lasiet sadaļā "Cilvēkstāsti".
Vieta lieliski piemērota bērniem un ģimenēm, it sevišķi ziemas sezonā.
Šubrakkrasti var uzņemt vismaz 50 cilvēku lielas grupas vai svinētājus.
Viesu namā ir astoņas labiekārtotas istabiņas ar gultas vietām līdz 30 personām un papildvietām līdz 25 personām. Cenā iekļauj aprīkotu virtuvi, viesistabu ar kamīnu, novusa galdu, biljardu, TV/Sat, Wi-fi, labiekārtotu apkārtni ar ugunskura vietu, dīķi peldēm un izbraucieniem ar laivu, ekskursiju pa “Šubrakkrastu” saimniecību un SIA “ARA Kalnozols” metālapstrādes cehu. Pieejama sauna un aukstais baseins.
Viesu namā semināriem, konferencēm, kāzām un svinībām pieejama virtuve un kamīnzāle banketiem un svinībām līdz 45 personām (ar izeju uz balkonu). Vasaras svinību zāle līdz 60 personām atrodas blakus ēkā. Iespējama telpu noformēšana/dekorēšana, lielā parka telts (6 x 12 m), īpašu kāzu dekoru gravēšana, gravējums uz dēļa ar savu moto, ko atstāj uz īpaša tilta viesu namā, brīvdabas altāra dekorēšana un noformēšana, mičošanas vietas sagatavošana. Piedāvājumā izgaismota, labiekārtota 34 ha teritorija ar mežu un dīķiem sporta spēļu un nometņu rīkošanai. Piedāvājumā dažādu iespēju klāsts – futbola laukums, divi volejbola laukumi, teritorija dažādu aktivitāšu rīkošanai, piemēram, frisbijs, šaušana ar loku, dažādas stafetes u.c. Apkārt viesu namam ir mežs, kur var organizēt dažādas sacensības un orientēšanās spēles, ir dīķi sacensībām uz ūdens un makšķerēšanai.
Sniegotajā sezonā teritorija ir izgaismota un izdekorēta. Pieejama distanču slēpošanas trase un slēpju/zābaku īre, sniega kameras vai ragaviņas. Ekstrēmu sajūtu cienītājiem, piedāvājumā izbraukšana ar sniega motociklu. Slēpošana pieejama tikai dabīga sniega apstākļos.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.