Linkas krogs – brīvdienu māja

No aizmirstības atgūtā un vērienīgi sakoptā vieta radīta tiem, kas vēlas sajust īstu lauku gaisotni, mieru un netraucēti pavadīt brīvdienas sasaistē ar dabu!

Dalīties
Linkas upītes kaskādi veido septiņi gleznaini dīķi, kas kopumā aizņem apmēram 60 hektāru kupla ainaviska meža. Lielākais dīķis ir ap 10 ha liels, tā renovācijai piesaistīts ES atbalsts. Uz dīķa sastumtas 12 salas, kur ligzdo dažādi putni, arī ziemeļu gulbji. Gar dīķiem izveidota dabas taka 5 km garumā. Saimniecība nodarbojas arī ar biškopību.
Pie viesu mājas blakus esošajā zvejas dīķī tiek piedāvāta komercmakšķerēšana (karpas, karūsas, līņi). Pieejama laiva.
Ilmārs un Ingrīda Šķēles, uzsākot saimniekošanu, pakāpeniski pārņēma sešdesmitajos gados veidotus zivju dīķus vispirms pašu vajadzībām. Dīķi bija stipri bojāti, tos nācās tīrīt, sakārtot. Tad Šķēļu ģimene iegādājās kroga ēku ar vēl vienu dīķi. Ēkas sakārtošana prasīja pusotra gada darbu. Tad arī radās doma par īpašuma izmantošanu komerciāliem nolūkiem. Vairāk par Ilmāru un Ingrīdu lasiet sadaļā "Cilvēkstāsti".
Vieta piemērota dažāda vecuma apmeklētājiem.
Brīvdienu māja ar kempinga namiņu pieejama līdz 18 cilvēku lielam skaitam. Par saimniecības apskati lielākām grupām jāsazinās iepriekš.
Pieejama brīvdienu māja senajā krogā, kā arī kempinga namiņš. Iespējams īrēt arī telšu vietas.
Vieta ar viesību un kamīnzāli pieejama pasākumiem līdz 30 cilvēkiem.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.