Madonas maiznieks

Mūsdienīga ražotne ar senām maizes cepšanas tradīcijām, kuras produkciju un it sevišķi tās veikaliņu zina un novērtē katrs vietējais!

Dalīties
Firmas veikaliņā pieejama daļa no 30 Madonas maiznieka ražotajiem dažāda veida miltu izstrādājumiem. Produkti no dažādiem graudiem, ir pieejamas gan sāļās, tradicionālās maizes, gan saldie izstrādājumi. Tiek pieņemti arī pasūtījumi.
Firmas veikalā atradīsiet gardumus ikvienam vecumam.
Pieejama ekskursija pa uzņēmumu un/vai maizes cepšanas programma grupām no 10 - 45 personām. Par pieejamību sazināšanās ar uzņēmumu obligāta.
Uzņēmuma aizsākumi meklējami 1944. gadā, un tas sākotnēji darbojies Madonā, bet vēlāk darbība paplašināta uz apkārtējām pilsētām – Lubānu, Ērgļiem, Varakļāniem u.c. 1961. gadā nodota ekspluatācijā SIA "Madonas patērētāju biedrība" ražošanas ēka, kurā līdz pat šodienai top kvalitatīvi un īpaši Madonas pusei raksturīgi produkti.Pašlaik uzņēmuma galvenais darbības virziens ir maizes un maizes izstrādājumu ražošana struktūrvienībā "Madonas Maiznieks", kas līdz 1992. gadam nesa Padomju Savienības laika nosaukumu "Madonas maizes kombināts".
Firmas veikalu iespējams apmeklēt jebkurā gadalaikā.

Darba laiks

P, O, T, C, Pk: 8.30 – 17.30
S: 9.00 – 13.00
Sv: brīvs