Domu pietura – vīna darītava

Turpinot vīnkopja, dzīvās leģendas Kārļa Dumbrāja (1918 – 2019) vismaz 60 gadu garumā koptās mājas vīna gatavošanas tradīcijas, šodien uzņēmumā turpina darboties nākamās paaudzes.

Dalīties
Tiek piedāvāta 1-1,5 stundu gara degustācijas programma, kas sevī ietver 4 dažādu mājas vīnu baudījumu ar uzkodām, aizraujošu stāstījumu, sarunas par vīnu un to, kas ir bijusi noslēpumu atslēga Kārļa Dumbrāja 101 gadu garajam mūžam. Par Kārļa mantojumu un nākamo paaudžu darbu plašāk lasiet sadaļā "Cilvēkstāsti".
Ikdienā ikvienam interesentam, saskaņojot pieteikumu, piemājas veikaliņā iespējams iegādāties saražoto produkciju. Tiek raudzēti ap 20 dažādu veidu vīni no meža un dārza ogām. Lielu atzinību un klientu pieprasījumu izpelnījušies meža ogu vīni - piesātinātais un samtainais melleņu vīns, aromātiskais aveņu vīns, klasiskais dzērveņu vīns, kā arī citu veidu vīni, to skaitā cidoniju, pīlādžu, rabarberu, plūmju, upeņu, jāņogu, ķiršu, ērkšķogu, pat piemājas dārzā augošo vīnogu vīns. Tomēr, ņemt vērā to, ka dzērienu darīšana ir ļoti sezonāls, radošs un dažkārt arī neprognozējams process - ne vienmēr iespējams baudīt un iegādāties visus vīna veidus vienlaicīgi.
Vasarā āra teltī kafejnīcas iekārtojumā iespējams uzņemt līdz 65 cilvēku lielas grupas. Ziemā uzņēmums degustācijas siltos apstākļos var nodrošināt līdz 35 cilvēku lielām grupām.
Gādājot par īpašu noskaņu un muzikālo noformējumu, “Domu pietura” kļuvusi par skaistu pieturu arī jaunajiem pāriem un/vai kāzu viesiem. Piedāvājumā arī dzimšanas dienas notikums.
Ražotni apmeklēt un degustācijai pieteikties iespējams arī ziemas sezonā, iepriekš saskaņojot apmeklējumu.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.