Madonas alus

Pasaules sadraudzības epicentrs, Madonas alus brūzis ir vieta, kur vidzemnieki satiekas ar gruzīniem, kas satiekas ar amerikāni, un visi kopā ar miestiņu un jums!

Dalīties
Madonas alus darītavas teritorijā Bodniekos plaukst un zaļo garšaugu un košumkrūmu dārzs.Ar katru gadu palikdams tikai krāšņāks, dārzs ir kā košs papildinājums garšu un aromātu buķetei Madonas alus darītavā un BBQ restorāna terasē. Turklāt dārzā tiek izmēģinātas arī dažādas apiņu šķirnes. Dārzā zaļo gan garšaugi, gan drīzumā apmeklētājus priecēs Japāņu dārzs. Madonas alus darītavas dārzs pavasarī ir īpaši košs, jo, teritorijā tad zied ap 6000 dažādu šķirņu tulpes. Noteikti ir vērts apmeklēt Madonas Alus darītavu tieši tulpju ziedēšanas laikā!
Brūža saimnieks Rolands izkopis alus receptūru gadiem, lai seno alus darītavu iedzīvinātu ar jaunu elpu un mūsdienīgu garšu. Rolands, kuru Madonas alus cienītāji draudzīgi sauc par Roli, atgriezies Latvijā pēc prombūtnes Austrālijā, lai dotu savu pienesumu Latvijas mazo alus darītavu saimei. Par Rolandu vairāk lasiet sadaļā "Cilvēkstāsti".
Autentiski Gruzijas ēdieni – harčo, hinkaļi, hačapuri, šašliki – kopā ar svaigu Madonas alu tikko no brūža. Ēdienus gatavo pavāru un šefpavāra komanda no Gruzijas ar pieredzi pieprasītākajos restorānos Gruzijā un ārvalstīs. Nepieciešama rezervācija.
Terase pieejama jebkura vecuma apmeklētājam.
Brūzi iespējams apmeklēt nelielās grupās. Pieejams restorāns - terase, augu dārzs, kā arī ekskursija pa ražotni. Iepriekšēja pietiekšanās obligāta.
Teritorijā pieejams labiekārtots kemperu parks, kā arī telts vieta. Uzstādīts liels publiskais grils.
Madonas Alus darītava atrodas savā vēsturiskajā vietā "Bodniekos", kur jau kopš 1906. gada ticis brūvēts miestiņš. Līdz pat mūsdienām ir saglabājusies gan senatnīgā laukakmeņu ēka, gan alus ledus pagrabs.

Darba laiks

No maija līdz septembrim:
P, O, T, C, Pk, S, Sv: 11:00 – 21:00