Smeceres Sils – sporta un atpūtas bāze

Viena no visatpazīstamākajām sporta un atpūtas bāzēm Latvijā, Smeceres Sils vienmēr bijis cilvēka un dabas sadarbības etalons Vidzemes augstienē.

Dalīties
Pieejama izgaismotas slēpošanas un rollerslēpošanas trases un ekipējuma īre, biatlona šautuve, BMX trases barjeras izmantošana, pludmales volejbola un futbola laukumu īre, velosipēdu noma (līdz 12 gab.). Teritorijā iekārtoas pārgājienu takas pa paugurainu meža apvidu. Mežtaku garums: 4, 6, vai 10 km. Visas trases ir marķētas.
Gunārs Ikaunieks ir Smeceres sila sporta un atpūtas bāzes saimnieks. Par nozīmīgo ieguldījumu sporta pedagoģijas darbā un sporta nozares attīstībā madonietis, Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skolas orientēšanās sporta treneris, arī orientēšanās kluba "Arona" prezidents. 2021. gadā iecelts par Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri. Sīkāk par Gunāru lasiet sadaļā "Cilvēkstāsti".
Pieejamas slēpošanas un rollerslēpošanas trases un ekipējuma īre bērniem, citas aktivitātes.
Sporta un atpūtas bāze ir piemērota plašam apmeklētāju skaitam, guļbūves atpūtas mājās iespējams palikt vismaz 24 cilvēkiem. Bāzē regulāri notiek plaši publiskie pasākumi. Teritorijā ir atbilstoša autostāvieta. Viesošanās iepriekš jāsaskaņo.
Nakšņošanai pieejamas 6 guļbūves atpūtas mājas līdz 4 cilvēkiem katrā. Iespējams īrēt arī teltsvietu.
Sporta bāze pieejama sporta sacensībām (iekļautas pamatslēpošanas trases, speciāla sagatavošana konkrētām sacensībām par atsevišķu samaksu). Pasākumiem iekštelpās pieejama ēka ar konferenču zāli, saunu un kafejnīcas zāli, mazākiem pasākumiem pieejamas arī guļbūvju atpūtas mājas.
Sniegotajā sezonā bāzē pieejama slēpju noma un distanču slēpošanas trases.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.