Viesu nams “Copes” – piedzīvojumu parks “Aļaska”

Ātrā laikā “Copes” ir kļuvuši par svarīgu pieturpunktu Vidzemes augstienē it sevišķi ģimenēm un aktīvās atpūtas cienītājiem, kuriem patīk atrasties “augstāk par zemi” un reizē atpūsties gaumīgā viesu namā skaistas dabas ielokā.

Piedzīvojumu parks „Aļaska” piedāvā atrakcijas aktīvās atpūtas cienītājiem, kur izmēģināt spēkus dažāda augstuma un sarežģītības trasēs, vertikālu un horizontālu šķēršļu pārvarēšanu unikālas konstrukcijas tornī. Uz torņa un apkārt esošās stabu sistēmas 3, 6, 9 un 12m augstumā ir izvietotas 25 dažādas atrakcijas no virvēm, trosēm, tīkla un koka konstrukcijām.
Vietas saimnieki SIA „Rekta” būvē virszemes piedzīvojumu parkus, sadarbībā ar Olaines novada domi uzstādīta virvju trase Olaines Mežaparkā. Izveidota sadarbība ar Lielbritāniju, pielāgojot sena parka kokus dažādu bērnu atrakciju vajadzībām.
Vieta ir lieliska dažādu vecumu paaudzēm, it sevišķi bērniem.
Atrakciju parks pieejams plašam apmeklētāju skaitam. Viesu nams pieejams līdz 60 cilvēkiem.
Iespējams nakšņot divvietīgajās, trīsvietīgajās un četrvietīgajās istabiņās, katrā no tām ir labierīcības. Mājīgu svinīgumu nodrošinās telpas koka apdare, plašie logi, kas paver skatu uz apkārtni, kamīns un dabas veltēm bagātināts interjers. Darba dienās piedāvājam izīrēt arī atsevišķus numuriņus. Telpas pielāgotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Ir pirts, pieejams piedzīvojumu parks, sporta spēļu laukumi, laiva un katamarāns.
Piedāvājumā telpas atpūtai, svinībām un lietišķiem pasākumiem lielā un mājīgā guļbūvē ar plašu banketa zāli, kurā ērti jutīsies līdz 80 personām. Ir pirts ar baseinu un dažādās aktīvās atpūtas iespējas – izbrauciens ar laivu vai katamarānu, futbola, volejbola, basketbola un florbola laukums.
Viesu nams atvērts jebkurā gadalaikā.

Darba laiks

Apmeklējums tikai ar iepriekšēju pieteikšanos uz noteiktu dienu un laiku.