Plaužu ezers

Šis nav vienkārši ezers Vidzemes augstienē, tā ir ūdenstilpe, par kuru rūpējas vesela biedrība un pamazām papildina piedāvajumu klāstu atpūtai ezera krastā!

Dalīties
Ezeru iekļauj skaista Vidzemes augstienes ainava, kas katrā gadalaikā izceļas ar ko īpašu. Teritorija ir saņēmusi arī "Gājējam draudzīgs" atzinības zīmi. Pie ezera ir lieliska peldvieta.
Ar Eiropas zivsaimniecības fonda un Altum atbalstu ir uzbūvēts laivu nomas punkts. Sezonā pieejamas nomā laivas makšķerēšanai un atpūtai ar vai bez dzinēja, katamarāns, SUP dēļi. Vasarā laivas pieejamas katru dienu, rudenī un pavasarī tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās. Makšķerēšanai nepieciešama "Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karte"
Biedrība "Plaužezeram" dibināta 2012.gada 30.maijā un tās galvenais mērķis ir Ogres novadā esošā Plaužu ezera un tā apkārtējās teritorijas ekosistēmu un bioloģiskās daudzveidības aizsardzība, saglabāšana, ilgtspējīga izmantošana un kultūrvēsturiskās vides saglabāšana atbilstoši LR likumdošanai un saskaņā ar šiem statūtiem. Vairāk par biedrību lasiet sadaļā "Cilvēkstāsti".
Vieta lieliski piemērota dažādu vecumu apmeklētājiem.
Tūristiem un atpūtniekiem piedāvājumā telts, grila un piknika vietas noma. Pieejama peldvieta, ir noīrējama pirts un kubls. Teritorijā arī neliels veikaliņš ar kārumiem un ugunskura lietām. Vieta pieejama mādzīvniekiem pēc iepriekšējas saskaņošanas.

Darba laiks

Vieta pieejama vienmēr.